fbpx

Projekty ulotki i wizytówki wraz z wydrukiem

Coolturalni niewątpliwie zwracają uwagę swoim podejściem, elegancją i klasą. Projektowanie i wykonanie dla ich materiałów było czystą przyjemnością.

Coolturalni Live Band

Coolturalni Live Band to młodzi, wykształceni i doświadczeni muzycznie profesjonaliści, którzy podchodzą bardzo indywidualnie do każdego klienta. 

Wyjątkowi ludzie wymagali wyjątkowych materiałów marketingowych. Coolturalni w pełni zaufali nam jeśli chodzi o kreację. Przyszli z polecenia i wiedzieli mniej więcej czego się spodziewać 🙂

adgents-gentlemani-reklamy-Coolturalni_Live_Band_plaża_promo

Bardzo lubimy zabawę dźwiękiem, dlatego nasze aranżacje znanych utworów cieszą ucho i zachęcają do zabawy. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny i traktujemy go indywidualnie.

Po wymianie wiadomości i telefonów z Michałem udało się przekonać do projektu wizytówki wyglądającej jak kaseta magnetofonowa. Pokrycie dwoma rodzajami lakieru (soft touch + wybiórczo UV) okazało się strzałem w dziesiątkę. Wizytówka oprócz nietypowego wyglądu zwraca uwagę w dotyku – lakierowanie powoduje, że część jest szorstka, a część śliska – zupełnie jak kaseta magnetofonowa z naklejką z nazwą wykonawcy. I podobnie jak w przypadku kasety, wizytówka ma stronę A oraz stronę B. Na każdej znajdziemy dane kontaktowe innej osoby.

W przypadku ulotki zdecydowaliśmy się już na standardowy druk bez uszlachetnień. Motyw graficzny z użyciem białych klawiszy pianina (bądź fortepianu) wzbudza dość oczywiste skojarzenia z muzyką, natomiast duży kod QR na odwrocie ulotki pozwala w łatwy sposób przenieść się na kanał YouTube Coolturalnych, aby posłuchać ich aranżacji. 

"Dziękujemy za efektowny projekt, profesjonalną realizację naszego zlecenia oraz bardzo sprawną współpracę."