fbpx

Czyste Auto Pruszcz

To niewielka, lokalna firma, która powstała z pasji właściciela do car detailingu. Michał przez lata zajmował się usługami budowlanymi, a pracując za granicą dobrze zarabiał. Jednak pasja wygrała i finalnie zdecydował się stworzyć miejsce, które szerzej przybliży car detailing ludziom z małego miasteczka.

Opracowanie identyfikacji wizualnej

Opracowanie logotypu, dopasowanie krojów pisma i kolorów. Zaprojektowanie i wykonanie materiałów reklamowych (ulotki i wizytówki) oraz responsywnej strony www.

Początkowy pomysł był bardzo prosty i trafny – przyszły właściciel chciał stworzyć markę, która miała być „dla każdego” w przeciwieństwie do innych firm oferujących car detailing. Michał nie chciał, aby jego firma kojarzyła się z czymś bardzo drogim i niedostępnym. Pierwszy pomysł logo miał nawiązywać do amerykańskiego stylu Pin-Up i miał przedstawiać rysunkową kobietę z dużym dekoltem, a pod nią wstęgę z nazwą firmy.

"Pełen profesjonalizm w każdym calu, polecam!"

Michał Wisny

Choć „szczucie cycem” jest z pewnością skuteczną metodą i przyciąga uwagę niektórych odbiorców, uznaliśmy wspólnie, że odejdziemy od stereotypu. To miała być myjnia dla wszystkich, a tego typu logo mogłoby zostać odebrane seksistowsko. Dlatego postawiliśmy na pomysł neonowych napisów i kształtów, osadzonych na tle ciemnych cegieł.

Po wyprodukowaniu materiałów – ulotek i wizytówek – właściciel wziął sprawy w swoje ręce. Ulotki trafiły głównie do warsztatów, a wizytówki można było zobaczyć w wielu miejscach małego miasteczka, np. w punktach gastronomicznych.

Czyste Auto Pruszcz po zaledwie kilku miesiącach stało się rozpoznawalne na tyle, że klienci z czystym sumieniem (i autem) polecają ją w mediach społecznościowych, a właściciel stale rozwija się, podwyższając standard usług. Zaufali im nie tylko miejscowi kierowcy, ale też firmy, a także pasjonaci motoryzacji, oddając w ich ręce auta tak luksusowych marek jak Lamborghini. Zresztą sami przeczytajcie co mówią o nich klienci:

Natalia Daszewska
Natalia Daszewska
Czytaj więcej
Polecam bardzo usługi tej firmy. Właśnie odebrałam swoje auto i jestem zachwycona! Moje auto było bardzo brudne, służy głównie do celów firmowych czyli przewożenia kwiatów, roślin doniczkowych i innych dekoracji. Auto po wyczyszczeniu wygląda lepiej niż w dniu odbioru z salonu 🙈 po nałożeniu powłoki polimerowej świeci jak diament 😁 dziękuję bardzo chłopaki! jesteście niezawodni!!! 😁🙃
Radek Bulczak
Radek Bulczak
Czytaj więcej
Polecam myjnię, bardzo widoczne zaangażowanie w detale jak i duża wiedza na temat mycia samochodu, co niektórym wydaje się, że to łatwa sprawa, ale myć to trzeba umieć! Bez wątpienia jest to SPA dla naszych aut! Do zobaczenia Panowie!