fbpx

Design Group

Design Group to dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca atrakcyjną i wszechstronną ofertę, skupioną na pomocy przedsiębiorcom w zakresie prawnym, finansowym oraz ogółem mówiąc – biznesowym. 

Renaming, uspójnienie nazw marek firmy i nowe strony www

Uspójnienie logotypu dla różnych dziedzin działalności, opracowanie graficzne dokumentów firmowych, zaprojektowanie i wdrożenie stron www.

Właściciel firmy widzi idzie z duchem czasu i widzi wiele szans oraz możliwości rozwoju. Jego organizacja zajmuje się zarówno działalnością związaną z restrukturyzacją firm, Odnawialnymi Źródłami Energii jak i dotacjami Unijnymi, a to zaledwie ułamek działalności. Tak szeroki zakres działań wymagał spójnego pomysłu na całość. Padło na wspólną część nazwy, zawierającą „Expert”. Jako, że nazwa Design Group początkowo nie kojarzy się z usługami biznesowymi, a raczej z projektowaniem, jednak grono klientów zdążyło poznać tę markę, zdecydowaliśmy się pozostać przy dobrze znanej nazwie, jedynie dodając expert.

design-group logo 1000x300
obslugafirm.expert logo 1100x300
OZE expert logo 1000x300

Pomocne okazały się nietypowe domeny, które zarezerwowaliśmy z myślą o stworzeniu stron www. Znacznie skraca to ich długość, a dodatkowo logotyp mieści pełny url. Klient nie musi wpisywać końcówki .com ani .pl – wystarczy przedrostek zależny od działalności oraz .expert. Strony projektowane są responsywnie, tj. z myślą o poprawnym wyświetlaniu się na różnych urządzeniach – w zależności od tego z czego korzysta potencjalny klient – komputera, tabletu czy telefonu.

"Dziękujemy za współpracę!"