Digital Marketing

Pomagamy zwiększyć rozpoznawalność i sprzedaż w internecie. Planujemy i wdrażamy kampanie Google Ads, Facebook Ads, E-mail marketingowe oraz marketing automation.

adgents gentlemani reklamy social media marketing strona 3

Reklama płatna Social Media

Social Media Marketing to nie tylko prowadzenie profili i tworzenie nowych postów. Rozbudowane systemy reklamowe, m.in. Facebook Ads Manager, pozwalają na emisję zaawansowanych płatnych kampanii reklamowych.

Kampanie zasięgowe i brandowe

Tego typu kampanie pomogą zwiększyć ruch potencjalnych klientów na stronie bądź sklepie www oraz rozpoznawalność marki, co przekłada się na większe prawdopodobieństwo zakupu.

Retargeting i remarketing

Wykorzystujemy zaawansowane możliwości systemów reklamowych do ustawienia reklam śledzących użytkownika (np. po obejrzeniu produktu, które nie zakończyło się zakupem), a także pomagamy dookreślić grupę docelową, tworząc niestandardowe grupy odbiorców. Tego typu reklamy pozwalają zwiększyć sprzedaż, a także lepiej poznać swoich klientów.

Reklama w sieci wyszukiwania Google

Codziennie wiele osób szuka w internecie takich firm, jak Twoja. Mogą to być nawet tysiące osób dziennie! 
Jednak dotarcie do nich nie zawsze jest łatwe. Pomagamy firmom zwiększyć rozpoznawalność i sprzedaż w internecie. Jak dokładnie możemy Ci pomóc?

adgents gentlemani reklamy digital marketing 1

Jakie wyniki można osiągnąć dzięki płatnym reklamom?

Nasi klienci odnotowują bardzo dobre wyniki po przeprowadzonych kampaniach reklamowych. 
W przypadku kampanii na zwiększenie rozpoznawalności, sklep Mantes.pl odnotował zwiększenie liczby fanów na Facebooku aż 4-krotnie, inwestując tylko 300 zł, a w przypadku reklamy zwiększającej sprzedaż, inwestując łącznie 2944,55 zł, zwiększył sprzedaż aż o 119 288 zł, co daje aż 40-krotny zwrot z inwestycji!

E-mail marketing

E-maile są bardzo dobrą drogą dotarcia do klientów. Niemal każda osoba posiadająca internet posiada adres e-mail, którego regularnie używa. E-mail marketing to dobra i skuteczna droga dotarcia – zwłaszcza, kiedy wiemy kim jest nasz odbiorca. E-maile mogą być bardzo atrakcyjne – dzięki kodowaniu html jesteśmy w stanie zaprojektować ciekawy layout i uzupełnić go tekstem, który wzbudzi uwagę czytelnika.

Obok zobaczysz przykłady zaprojektowanych i wysłanych przez nas e-maili w ramach kampanii dla wybranych klientów.

Co dokładnie daje Ci e-mail marketing?

Jak dokładnie możemy Ci pomóc w e-mail marketingu?

Co mówią o pracy z nami

Czekamy na Twoją wiadomość!

Masz pytania, wątpliwości? Możemy jakoś pomóc? Zadzwoń bądź wyślij wiadomość przez formularz.