Portfolio

Wybrane realizacje

Lubimy, kiedy jest czysto, estetycznie i spójnie. Dbamy o to, aby projekty były spójne z całą komunikacją i strategią firmy. Ciebie też do tego zachęcamy! Spójny przekaz marketingowy spowoduje, że klient na pewno nie pomyli Cię z inną firmą!

Digital marketing

Nasi klienci odnotowują bardzo dobre wyniki po przeprowadzonych kampaniach reklamowych. 
W przypadku kampanii na zwiększenie rozpoznawalności, sklep Mantes.pl odnotował zwiększenie liczby fanów na Facebooku aż 4-krotnie, inwestując tylko 300 zł, a w przypadku reklamy zwiększającej sprzedaż, inwestując łącznie 2944,55 zł, zwiększył sprzedaż aż o 119 288 zł, co daje aż 40-krotny zwrot z inwestycji!

E-mail marketing

E-maile są bardzo dobrą drogą dotarcia do klientów. Niemal każda osoba posiadająca internet posiada adres e-mail, którego regularnie używa. E-mail marketing to dobra i skuteczna droga dotarcia – zwłaszcza, kiedy wiemy kim jest nasz odbiorca. E-maile mogą być bardzo atrakcyjne – dzięki kodowaniu html jesteśmy w stanie zaprojektować ciekawy layout i uzupełnić go tekstem, który wzbudzi uwagę czytelnika.

Strony www

Wykonujemy strony w oparciu o popularny CMS WordPress, jak i pisane indywidualnie pod zamówienie. Nasze strony cechuje nowoczesny design, dopasowany do linii komunikacji danej marki, responsywność (poprawne działanie na wielu urządzeniach) i funkcjonalność. 

Spoty reklamowe

Animacje

Social Media Video