Social Media Marketing

Pomagamy w prowadzeniu komunikacji na kanałach Social Media. Tworzymy harmonogramy i pomysły na posty. Ustawiamy kampanie reklamowe, tworzymy grafiki do postów, prowadzimy profile.

Prowadzenie profili Social Media

Zajmujemy się prowadzeniem kont na Social Media. Prowadzimy konta na Facebooku, Instagramie, Twitterze i LinkedIn. Jak dokładnie wygląda proces prowadzenia konta na social media?

adgents gentlemani reklamy social media marketing strona

Zobacz przykłady postów

Poniżej przedstawiamy przykłady grafik i wpisów, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów:

adgents gentlemani reklamy social media marketing strona 3

Reklama płatna Social Media

Social Media Marketing to nie tylko prowadzenie profili i tworzenie nowych postów. Rozbudowane systemy reklamowe, m.in. Facebook Ads Manager, pozwalają na emisję zaawansowanych płatnych kampanii reklamowych.

Kampanie zasięgowe i brandowe

Tego typu kampanie pomogą zwiększyć ruch potencjalnych klientów na stronie bądź sklepie www oraz rozpoznawalność marki, co przekłada się na większe prawdopodobieństwo zakupu.

Retargeting i remarketing

Wykorzystujemy zaawansowane możliwości systemów reklamowych do ustawienia reklam śledzących użytkownika (np. po obejrzeniu produktu, które nie zakończyło się zakupem), a także pomagamy dookreślić grupę docelową, tworząc niestandardowe grupy odbiorców. Tego typu reklamy pozwalają zwiększyć sprzedaż, a także lepiej poznać swoich klientów.

Jakie wyniki można osiągnąć dzięki płatnym reklamom?

Zobacz przykładowe wyniki kampanii, jakie przeprowadziliśmy dla naszych klientów:

Co mówią o pracy z nami

Czekamy na Twoją wiadomość!

Masz pytania, wątpliwości? Możemy jakoś pomóc? Zadzwoń bądź wyślij wiadomość przez formularz.