Strony i sklepy internetowe

Przenieś swój biznes do internetu i daj się znaleźć! Projektujemy i wdrażamy strony i sklepy internetowe. Korzystamy zarówno z prostych rozwiązań, jak WordPress i Woocommerce, jak i programujemy strony od podstaw. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Nowoczesne, estetyczne strony internetowe

Projektujemy i wdrażamy strony internetowe. Przykładamy dużą wagę do estetycznego wyglądu, jednocześnie zachowując lekkość i przejrzystość. Strony wdrażane przez nas są responsywne – ich projekt dopasowany jest do urządzenia odbiorcy (komputer, tablet, smartfon). Projektując strony www posiłkujemy się identyfikacją wizualną marki, by zachować spójność i rozpoznawalność. Jeśli Twoja marka nie ma jeszcze identyfikacji, dowiedz się więcej.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe, podobnie jak zwykłe strony, reprezentują Twoją firmę w internecie. Zasadnicza różnica to funkcjonalność – odpowiednio wykonany sklep internetowy pomoże Ci w obsłudze zamówień, w sprzedaży, a przede wszystkim – w zwiększeniu dochodów. 

Dlaczego warto mieć sklep internetowy?

Szybkie płatności

Nie czekaj na realizację przelewu, nie wysyłaj kierowcy z terminalem, nie martw się, że klient się rozmyśli. Dzięki szybkim płatnościom wysyłasz towar tylko dl klientów, od których zapłata już przyszła

Skalowanie i dostępnośc

Biznes oparty o zakup w Internecie staje się ogólnodostępny - wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu, aby klient mógł złożyć zamówienie. Zdejmuje to wiele ograniczeń charakterystycznych dla lokalnych biznesów

Automatyzacja

Zintegruj stan magazynowy ze swoim programem. Obliczaj automatycznie koszta i czas wysyłki, wysyłaj klientom automatyczne prośby o ocenę

Wybrane realizacje stron i sklepów internetowych

Alve Components

Realizacja strony www dla firmy Alve Components, zajmującej się produkcją elementów do mebli.

adgents-stronawww-cremo2020

Pracownia cukiernicza Cremo

Cremo to autorska pracownia cukiernicza, założona przez mistrza cukiernictwa, Marka Moskwę. Początkowo była to prosta strona www, jednak w czasie pandemii zostały dodane funkcje sklepu internetowego.

Akili.pl

Akili to sklep z elektroniką i opgrogramowaniem. Projekt sklepu został wykonany od zera, zaczynając od logo, nazwy oraz całej identyfikacji wizualnej.

Żłobek miejski "Króla Maciusia" w Pruszczu Gd.

Realizacja strony www dla miejskiego żłobka. Stronę cechuje jaskrawa kolorystyka oraz proste rozłożenie informacji.

Crazy Carts

Strona www dla torów Crazy Carts z sieci torów gokartami do driftowania.

Co mówią o pracy z nami

Czekamy na Twoją wiadomość!

Masz pytania, wątpliwości? Możemy jakoś pomóc? Zadzwoń bądź wyślij wiadomość przez formularz.